برنامه کامل جام‌جهانی قطر به وقت ایران
۶۴ دیدار در جام‌جهانی قطر برگزار می‌شود تا قهرمان بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی جهان در سال ۲۰۲۲ مشخص شود
کد خبر: ۶۴۱۴۵
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۶ - 29 October 2022
برنامه کامل جام‌جهانی قطر به وقت ایران

 ۶۴ دیدار در جام‌جهانی قطر برگزار می‌شود تا قهرمان بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی جهان در سال ۲۰۲۲ مشخص شود.
جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر با حضور ۳۲ تیم در کشور قطر برگزار می‌شود تا قاره آسیا برای دومین بار میزبانی جام‌جهانی را تجربه کند. پیش‌تر کره‌جنوبی و ژاپن در سال ۲۰۰۲ به صورت مشترک میزبان جام جهانی بودند. جام جهانی ۲۰۲۲ در فصل تابستان برگزار نمی‌شود و گرمای هوا در قطر باعث شد که فیفا تصمیم بگیرد این رقابت‌ها در پاییز برگزار شود.
گروه A: قطر - اکوادور - سنگال - هلند
گروه B: انگلیس - ایران - آمریکا - ولز
گروه C: آرژانتین - عربستان - مکزیک - لهستان
گروه D: فرانسه - استرالیا - دانمارک - تونس
گروه E: - اسپانیا - کاستاریکا - آلمان - ژاپن
گروه F: بلژیک - کانادا - مراکش - کرواسی
گروه G: برزیل - صربستان - سوئیس - کامرون
گروه H: پرتغال - غنا - اروگوئه  -کره جنوبی
** برنامه بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر
روز ۱
۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر - اکوادور، ورزشگاه البیت
روز ۲
*۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس - ایران، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه الریان
۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ سنگال - هلند، ورزشگاه الثمامه
۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ آمریکا - ولز، ورزشگاه احمد بن علی
روز ۳
۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ آرژانتین - عربستان، ورزشگاه لوسیل
۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ دانمارک - تونس، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی
۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ مکزیک- لهستان، ورزشگاه راس ابوعبود
۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ فرانسه - استرالیا، ورزشگاه الجنوب
روز ۴
۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ مراکش - کرواسی، ورزشگاه البیت
۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ آلمان - ژاپن، ورزشگاه خلیفه
۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ اسپانیا - کاستاریکا، ورزشگاه الثمامه
۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ بلژیک - کانادا، ورزشگاه احمد بن علی
روز ۵
۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ سوئیس - کامرون، ورزشگاه الجنوب
۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ اروگوئه - کره جنوبی، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی
۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ پرتغال - غنا، ورزشگاه راس ابوعبود
۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل - صربستان، ورزشگاه لوسیل
روز ۶
*۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ ولز - ایران، ورزشگاه احمد بن علی
۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ قطر - سنگال، ورزشگاه الثمامه
۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ هلند - اکوادور، ورزشگاه خلیفه
۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس - آمریکا، ورزشگاه البیت
روز ۷
۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ تونس - استرالیا، ورزشگاه الجنوب
۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان - عربستان، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی
۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ فرانسه - دانمارک، ورزشگاه راس ابوعبود
۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین - مکزیک، ورزشگاه لوسیل
روز ۸
۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ ژاپن - کاستاریکا، ورزشگاه احمد بن علی
۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک - مراکش، ورزشگاه الثمامه
۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ کرواسی - کانادا، ورزشگاه خلیفه
۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا - آلمان، ورزشگاه البیت
روز ۹
۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ کامرون - صربستان، ورزشگاه الجنوب
۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ کره جنوبی - غنا، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی
۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ برزیل - سوئیس، ورزشگاه راس ابوعبود
۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ پرتغال - اروگوئه، ورزشگاه لوسیل
روز ۱۰
۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ اکوادور - سنگال، ورزشگاه الخلیفه 
۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ هلند - قطر، ورزشگاه البیت
۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ ولز - انگلیس، ورزشگاه احمد بن علی
*۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران - آمریکا، ورزشگاه الثمامه
روز ۱۱
۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا - دانمارک، ورزشگاه الجنوب
۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ فرانسه - تونس، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی
۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان - آرژانتین، ورزشگاه راس ابوعبود
۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ عربستان - مکزیک، ورزشگاه لوسیل
روز ۱۲
۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ کرواسی - بلژیک، ورزشگاه احمد بن علی
۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ کانادا - مراکش، ورزشگاه الثمامه
۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ ژاپن - اسپانیا، ورزشگاه الخلیفه 
۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان - کاستاریکا، ورزشگاه البیت
روز ۱۳
۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ غنا - اروگوئه، ورزشگاه الجنوب
۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی - پرتغال، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی
۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان - سوئیس، ورزشگاه راس ابوعبود
۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ کامرون - برزیل، ورزشگاه لوسیل
مرحله یک هشتم نهایی
روز ۱۶
۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ تیم اول گروه A - تیم دوم گروه B، ورزشگاه خلیفه (بازی ۴۹)
۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ تیم اول گروه C - تیم دوم گروه D، ورزشگاه احمد بن علی (بازی ۵۰)
روز ۱۷
۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ تیم اول گروه D - تیم دوم گروه C، ورزشگاه الثمامه (بازی ۵۲)
۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ تیم اول گروه B - تیم دوم گروه A، ورزشگاه البیت (بازی ۵۱)
روز ۱۸
۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ تیم اول گروه E - تیم دوم گروه F، ورزشگاه الجنوب (بازی ۵۳)
۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ تیم اول گروه G - تیم دوم گروه H، ورزشگاه راس ابوعبود (بازی ۵۴)
روز ۱۹
۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ تیم اول گروه F - تیم دوم گروه E، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی (بازی ۵۵)
۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ تیم اول گروه H - تیم دوم گروه G، ورزشگاه لوسیل (بازی ۵۶)
مرحله یک چهار نهایی
روز ۲۲
۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۵۳ - برنده بازی ۵۴، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی (بازی ۵۸)
۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۴۹ - برنده بازی ۵۰، ورزشگاه لوسیل (بازی ۵۷)
روز ۲۳
۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۵۵ - برنده بازی ۵۶، ورزشگاه الثمامه (بازی ۶۰)
۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۱ - برنده بازی ۵۲، ورزشگاه البیت (بازی ۵۹)
نیمه نهایی
روز ۲۶
۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۷ - برنده بازی ۵۸، ورزشگاه لوسیل (بازی ۶۱)
روز ۲۷
۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۹ - برنده بازی ۶۰، ورزشگاه البیت (بازی ۶۲)
رده‌بندی
روز ۳۰
۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ بازنده بازی ۶۱ - بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه خلیفه
فینال
روز ۳۱
۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۶۱ - برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوسیل

 

 

 

منبع ایسنا

نظر شما...

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
آرشیو...
‫‪
پرطرفدارترین عناوین
آرشیو...